معرفی کلاس آنلاین

معرفی کلاس های آنلاین

کلاس آنلاین یک محیط آموزشی و یادگیری است که به شرکت کنندگان در آن آموزش از راه دور ارائه می شود و آنها می توانند در یک فضای مجازی باهم ارتباط برقرار کنند و تعامل داشته باشند. تعریف دقیقی درباره کلاس آنلاین وجود ندارد اما بهترین تعریفی که می توان درباره آن بیان کرد این است که کلاس آنلاین صرفا یک محیط آنلاین برای کلاس آموزشی است که می تواند این کلاس یک یا چنده نفره باشد . مجتمع آموزشی نیکوروش با جدیدترین متدها و شیوه های روز دنیا اقدام به تشکیل کلاس های آنلاین با مدرسین منتخب کشور کرده است که با اندک تحقیق والدین، تفاوت این آموزش با دیگر موسسات آموزشی در فضای مجازی به خوبی نمایان می شود.

انواع کلاس آنلاین

افراد شرکت کننده در کلاس های آنلاین معمولا دانش آموزان و مدرسان هستند و از این لحاظ کلاس آنلاین به دو دسته کلاس آنلاین بدون نظارت و کلاس آنلاین با نظارت تشکیل می شود.

کلاس آنلاین بدون مدرس (ویدئو محور)

در کلاس آنلاین بدون نظارت مدرس تنها یادگیری دانش آموزان را ارزیابی میکند و گاهی اوقات اصلا مدرسی وجود ندارد که این را یک کلاس آنلاین بدون نظارت می نامند که در آن دانش آموزان با مواد آموزشی آماده شده و بدون کمک مدرس به یادیگیری می پردازند که اساسا یک دوره آموزشی الکترونیکی خصوصی است .در این کلاس ها معمولا یک کلاس آموزشی ضبط شده به دانش آموزان ارائه می شود یا یک آموزش ویدئو تماشا کنند .که از این نوع کلاس به وفور می توانیم در شبکه های اجتماعی مشاهده کنیم.

کلاس آنلاین با حضور مدرس (کلاس زنده)

این نوع کلاس تحت نظارت و رهبری مدرس قرار دارد و به تعریف کلاس سنتی نزدیک تر است .در این کلاس ها درس به صورت آنلاین و در تاریخ خاصی اجرا می شود و دانش آموزان از طریق ویدیو کنفرانس در کلاس حضور دارند و در این نوع کلاس دانش آموز و مدرس می توانند در کلاس درس با یکدیگر تعامل داشته باشند.مجتمع آموزشی نیکوروش با یک تیم حرفه ای و معلمان پیشکسوت به تشکیل این نوع کلاس های آنلاین اقدام کرده است تا دانش آموزان و اولیای آنها به راحتی بتوانند از بهترین و به روز ترین کلاس های آنلاین با مدرسان ممتاز استفاده کنند.

مزایای کلاس های آنلاین

1- دانش آموزان در محدوده جغرافیایی که در آن زندگی می کنند محدود نمی شوند.
2- تحقیقات نشان داده است یادگیری الکترونیکی ذاتا توجه دانش آموز را بیشتر جلب می کند و ویژگی تعاملی بودن بیشتری دارد .
3- افزایش سطح مسئولیت پذیری و نظم خود جوش
4- قدرت انتخاب بیشتر موضوعات درسی در کلاس آنلاین
5- صرفه جویی در هزینه هایی مثل رفت و آمد به اموزشگاه و تهیه مسکن در شهر های دیگر برای حضور در کلاس های آموزشی
به طور کلی کلاس های آنلاین بدان معنی است که دیگر شما مجبور نیستید به کلاس بروید و این یعنی زمان کمتری را در راه ها و اتوبوس و مترو می گذرانید و زمان بیشتری را صرف تحصیل می کنید .همچنین بدون نگرانی از وضع آب و هوایی و الودگی شهر ویا بیماری (کرونا) به راحتی می توانید در کلاس های خود حاضر شوید و یک پیشنهاد خوب و مطمئن برای این مزایا مجتمع آموزشی نیکوروش است.

جهت ورود به کلاس آنلاین کلیک کنید.

راهنمای ورود دانشجو

راهنمای ورود استاد

 

 

آموزشگاه برنامه نویسی در تهران

تلفن آموزشگاه برنامه نویسی در تهران

بهترین آموزشگاه برنامه نویسی در تهران

آدرس آموزشگاه برنامه نویسی در تهران

کلاس های برنامه نویسی برای نوجوانان

آموزشگاه اندروید در تهران

آموزشگاه فنی حرفه ای در تهران

آموزشگاه برنامه نویسی

آموزشگاه اسکرچ در تهران

 

……………………………………………………………………………………………………………………………..

رزرو دوره و مشاوره رایگان

09375806948

02122578971

02122767387